exmed
polski english
Strona główna exmed Oferta exmed Magnetoterapia exmed BioTorus LT-100
telefon507 028 283 telefon biuro@exmed.eu
exmed
exmed
exmed
exmed
exmed
BioTorus LT-100
exmed

BioTorus LT-100BioTorus LT-100

Aparat do magnetoterapii o unikalnej konstrukcji, w którym kontroler elektroniczny jest bezpośrednio wbudowany w aplikator o toroidalnym kształcie. Aparat zasilany jest przez niewielki zasilacz-adapter, posiadający atest dla urządzeń medycznych. Zastosowane rozwiązanie konstrukcji aparatu oznacza, że aparat jest bardzo poręczny i jest uniwersalny w zabiegach terapeutycznych, rehabilitacyjnych i zapobiegawczych.
We wbudowanej cewce elektromagnetycznej wzbudzane jest pole magnetyczne impulsowe o odpowiednio ustalonych parametrach biotropowych, zapewniając bardzo dobre efekty terapeutyczne przy minimalnym obciążeniu energetycznym pacjentów.
Aparat przeznaczony jest do osobistej opieki terapeutycznej. W szczególności dla sportowców, którzy narażeni są na kontuzje, obrzęki i przeciążenie mięśni. W najtrudniejszych przypadkach aparat może wspomagać proces gojenia się ran i leczenia złamań. Ważna jest możliwość pobudzania układu odpornościowego i poprawy przemiany metabolicznej.
Aparat może być wykorzystywany we wszystkich chorobach wymienionych w wykazie skuteczności oddziaływania pola magnetycznego impulsowego na określone schorzenia.

Strona główna | Produkty | Praca | Artykuły | Kontakt

poczta Logowanie do poczty

E-zadowolenie